Aktuality

V SOUČASNÉ DOBĚ MÁME VOLNÁ MÍSTA PRO UZAVÍRÁNÍ DOHOD O VÝKONU PĚSTOUNSKÉ PÉČE

Vážení pěstouni a poručníci

Aktuálně jsme pro Vás připravili:

Vážení klienti,

 
dovolte nám, abychom Vás informovali o změně termínu vzdělávání na téma: Poruchy pozornosti u dětí s Mgr. Petrou Feller Staniekovou. Vzdělávání se mělo uskutečnit ve čtvrtek 24. 11. 2022, ale s technických důvodů se přesouvá na nový termín v úterý 29. 11. 2022 od 15:00 – 19:00 hod. Smetanovo nám. , Moravská Ostrava (naproti Divadla Antonína Dvořáka).
 
V rámci vzdělávání máme připravený program pro děti. Děti pojedou s našimi lektory do zábavního centra FunPark ŽIRAFA, kde na ně bude čekat spousta atrakcí (několika patrová prolézačka, skluzavky, tobogány, prolézací stěny, sítě, bazénky s míčky…). Bližší informace o programu naleznete v letáku, který je přílohou tohoto mailu.
 
V případě, že byste se vzdělávání nezúčastnili, i tak mohou jet Vaše děti za zábavou. Jen prosíme o potvrzení účasti Vašeho dítěte nejpozději do pondělí 28. 11. 2022.
 
O změně termínu vzdělávání a programu pro děti Vás budeme ještě informovat formou sms zprávy.
 
S pozdravem a přáním hezkých dnů
 
Tým NRP

Vydali jsme knihu!!!

Vydali jsme naši vlastní knihu Štěstí Means Bacht.

Jedná se o knihu povídek, které vypraví samotné děti ale i jejich pěstouni. A navíc trojazyčně. V češtině, angličtině a romštině. Kniha je k dostání jak u nás na webu tak samozřejmě i přímo na recepci RKC Chaloupka, popř. na ulici Nádražní u sociálních pracovnic.

Cena: 230 Kč