Ples pěstounů

Rodinné a komunitní centrum Chaloupka z. s. realizuje společenskou akci, a to Ples pěstounů. Ples jako takový má v Ostravě dlouholetou tradici a těší se oblíbenosti. Každoročně nabízí krásné prostředí, skvělou hudbu k poslechu i k tanci, chutný catering a bohatý doprovodný program. Hlavním smyslem plesu je podpora a poděkování jak lidem, kteří pečují o děti v náhradní rodinné péči, tak i odborníkům, kteří se na práci s nimi podílejí.
Přijďte se i VY s námi pobavit a strávit s námi zábavné a ničím nerušené chvíle.
Těšíme se na VÁS.
Tým RKC Chaloupky

Rok 2020

V důsledku pandemie Covid-19 jsme bohužel ples nemohli uspořádat

Rok 2019

Pořádáme další ročník Plesu pěstounů. Přijďte za námi. Po celý večer máme připraveno vystoupení našich děti a k tanci a poslechu bude hrát Banda del Caffe a hosté. A to vše na téma divokého západu.

Termín: 18. 1. 2019

Čas: 19:00 hod

Kde: Radniční restaurace, Prokešovo náměstí 1803/8

Cena: 390 Kč / osoba (v ceně zahrnuta večeře)

Podívejte se jak to vypadalo ZDE (video) nebo ZDE (fotky)

Rok 2018

I letošní rok 2018 jsme zahájili jak jinak než PLESOVĚ.

A POZOR: Počet „plesantů“  na plese se vyšplhal na krásných 130 osob.

V prostorách Radniční restaurace na Prokešově náměstí v Ostravě jsme roztančili místní sál 19. ledna 2018 v retro stylu šedesátých let. Hudebním doprovodem byla báječná skupiny BANDA DEL KAFFE a její hosté, kteří opět nezklamali a připravili nám úžasný poslechový i taneční zážitek.  Nechybělo ani skvělé jídlo a občerstvení v podání pana Golise a jeho restaurace. Součástí zábavy na našem plese byla také FOTO stěna, tentokrát zajištěna naší organizací.

I v letošním roce hosté shlédli pěvecké vystoupení dětí z naší organizace, taneční vystoupení dětí ze Základní školy Gen. Janka v Ostravě a pěvecké vystoupení Lukáše Marka. Program jsme „vyšperkovali“  dvojím tanečním vystoupením v latino tancích KK Labyrintu. Všem vystupujícím děkujeme za skvělé kulturní a sportovní zážitky.

A tak jak to na plesech bývá, nechyběla ani bohatá soutěž o ceny! Naši soutěž jsme také zdokonalili, a to díky štědrosti našich partnerů a sponzorů. Soutěž byla rozdělena na dvě části. První se týkala pouze pěstounských rodin. Každá zúčastněná pěstounská rodina na našem plese byla oceněna za péči o děti hodnotným dárkem našich sponzorů. Všechny dárky vykouzlili úsměvy na rtech jak pěstounům, tak dětem. Druhá část soutěže již patřila všem hostům. Všechny ceny byly rozdány a my věříme, že jejich majitele potěšily. Velice DĚKUJEME za podporu a štědrost všem partnerům a sponzorům a těšíme se na další spolupráci, třeba na plese v roce 2019 J.

Počet „plesantů“  na plese se vyšplhal na krásných 120 osob .

Podívejte se jak to vypadalo ZDE nebo ZDE

Rok 2017

Dne 20. ledna 2017 jsme Ples pěstounů NOVĚ realizovali v Radniční restauraci na Prokešově náměstí v Ostravě. I přes chladné počasí se na ples dostavilo velké množství lidí, kteří se přišli pobavit. Čekal na ně nejen nádherně vyzdobený a útulný sál Radniční restaurace, ale také skvělá hudba v podání ostravské kapely BANDA DEL KAFFE, fotostěna rádia Helax, chutný catering a bohatý doprovodný program.

V rámci programu jsme shlédli taneční vystoupení dětí ze Základní školy Generála Janka v Ostravě pod vedením paní Juliany Menkalové, ale také pěvecké a divadelní vystoupení dětí z naší organizace. Na konci plesového večera samozřejmě nechyběla bohatá soutěž o zajímavé ceny, kdy tímto děkujeme našim sponzorům za jejich štědré dary.

Rok 2016

Rodinné a komunitní centrum Chaloupka z. s. pořádalo dne 22.1.2016 svůj v pořadí II. Ples pěstounů, a to v prostředí Kulturního domu K-TRIO v Ostravě – Hrabůvce. Opět na nás čekal milý personál kulturního domu, který nám zajistil příjemné prostředí s pestrou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů, míchaných nápojů, chlebíčků, zákusků a v neposlední řadě také teplou večeři.

K tanci a poslechu hrála skupina BANDA DEL KAFFE, kteří žádného návštěvníka nenechali sedět na židli. O doprovodný program plesu se postaraly děti z naší organizace, které si připravily pěvecké vystoupení. Zlatým hřebem večera byla bohatá soutěž o ceny. Tímto děkujeme našim sponzorům. Věříme, že další ročník Plesu pěstounů bude minimálně stejně úspěšný jako ten letošní.  

Rok 2015

V roce 2015, přesněji dne 23.1.2015 se naše organizace ujala příležitosti a převzala realizaci Plesu pěstounů, který má v Ostravě dlouholetou tradici. Ples jako takový jsme připravovali vůbec poprvé, takže jsme byli z této akce plni očekávání, ale také obav, zda všechno zvládneme. A musíme se pochválit! Ples měl velkou návštěvnost a hlavně: všichni naši hosté byli velice spokojeni.

Tuto společenskou akci jsme uskutečnili v krásném sále Kulturního domu K-TRIO v Ostravě – Hrabůvce. Zázemí kulturního domu bylo velice příjemné. Hosté měli k dispozici bar s řadou nápojů různého charakteru. Nechybělo ani drobné občerstvení a teplá večeře. K tanci a poslechu hrála skupina BANDA DEL KAFFE, kteří dokonale rozproudili taneční zábavu na parketu. V rámci doprovodného programu vystoupily děti z naší organizace s pěveckým vystoupením. Závěr večera patřil velké soutěži o ceny. Tento ples nás velice nadchl, a proto jsme se rozhodli jej realizovat i v následujících letech.